Maker - Frozen Yogurt!

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 38 MB
  • Version 1.0.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Maker Labs
Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyebileceğiniz eğlence dolu bir yemek yapma oyunu.

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyebileceğiniz eğlence dolu bir yemek yapma oyunu.

Maker - Frozen Yogurt! oyununu Android tabanlı cihazlarınıza yükleyerek boş zamanlarınızı eğlenceli bir hale dönüştürebilirsiniz. Oyun rengarenk bir yapıya sahip olduğundan küçük büyük her yaş grubuna ait olan oyun sever kullanıcılarımız tarafından çok beğenilerek oynanmaktadır. Ayrıca oyun çok basit bir menü kullanılarak hazırlanmıştır. Bu özelliği sayesinde tüm oyun severler bu oyunu zorlanmadan oynayabilmektedirlerdir. Ayrıca oyunda çocuklarınıza zararlı olabilecek olan hiç bir unsur bulunmadığı için bu oyunu çocuklarınıza da içiniz rahat bir şekilde oynatabilirsiniz.

Maker - Frozen Yogurt! oyununda size özel olarak hazırlanmış, tamamen sizin rahat çalışabileceğiniz gibi tasarlanmış oldukça donanımlı olan bu mutfakta çok lezzetli frozenler yapabileceksiniz. İster çilekli, ister böğürtlenli, ister iseniz de ananaslı. Frozeninizi hazırladıktan sonra soğuması için dolapta bekleteceksiniz. Hazır olan frozeninizi dolaptan çıkararak lezzetli çikolata ve kurabiyeler ile süsleyerek servise hazır hale getireceksiniz. Bu eğlenceli oyunu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Maker - Frozen Yogurt! indir